gastroskopia kraków terminy

Gastroskopia Kraków terminy październik

Najbliższe terminy na badanie gastroskopia kraków odbywające się w naszym gabinecie, mieszczącym przy ul. Śląskiej 11/10 w Krakowie to:

  • Poniedziałek 25.10.2021 - zaczynamy w godzinach popołudniowych
  • Wtorek 26.10.2021 - zaczynamy w godzinach porannych
  • Środa 27.10.2021 - terminy odwołane
  • Czwartek 28.10.2021 - zaczynamy w godzinach porannych
  • Piątek 29.10.2021 - zaczynamy w godzinach porannych

Pamiętaj o przygotowaniu!

Wszelkich informacji na temat właściwego przygotowania otrzymają Państwo podczas kontaktu telefonicznego z rejestracją pod numerem 602 268 032. Dzwoniąc pod ten numer ustalą Państwo również godzinę badania.

Istnieje również możliwość umówienia się na aktualne terminy gastroskopia kraków tego samego dnia, pod warunkiem zachowania reżimu przygotowania.

W poniedziałki przeważnie dostępne są terminy popołudniowe. Rejestracja na zabieg poniedziałkowe odbywa się w poniedziałki od rana. W pozostałe dni badania prowadzone są w godzinach porannych. Potwierdzenia umówionych wizyt można już wysyłać od godziny 7 rano. Realizujemy badania do ostatniego Pacjenta.

Poza pakietem gastroskopii jest możliwość umówienia się na poradę u gastrologa

Jakie badania oprócz aktualnych terminów gastroskopia kraków

Wodorowy test oddechowy

Wykonujemy testy oddechowe na przerost flory bakteryjnej jelita cienkiego, nietolerancji laktozy, nietolerancji fruktozy, nietolerancji xylitolu oraz nietolerancji sorbitolu. W ramach badania na SIBO realizujemy badanie na czas pasażu jelitowego. Więcej informacji można uzyskać klikając w poniższy link. Rejestracja 513 532 032 Wodorowy Test Oddechowy Kraków

Helicobacter pylori test oddechowy

Test oddechowy na helicobacter pylori oparty o ureazę, czyli substancję z którą bakteria wchodzi w reakcję. Obok gastroskopii najskuteczniejsza metoda zdiagnozowania obecności helicobacter pylori. Test oddechowy i test podczas gastroskopii stawiane są na równi jeśli chodzi o czułość i swoistość badania. Więcej informacji do uzyskania klikając w link poniżej. Rejestracja 513 532 032 Helicobacter pylori test oddechowy

Nasza oferta

Reasumując na naszą ofertę składają się:

  • gastroskopia kraków - wykonywana w pakiecie
  • wodorowe testy oddechowe kraków
  • helicobacter pylori test oddechowy

Pamiętaj! Rejestracja to dwa numery: 602 268 032 gastroskopia oraz 513 532 032 testy oddechowe

Zapraszamy!