GASTROSKOPIA KRAKÓW 602 268 032

GASTROSKOPIA + PORADA + TEST H. PYLORI = 500 ZŁ.

  • diagnozujemy choroby żołądka i przełyku
  • od razu wdrażamy leczenie
  • badanie przeprowadza lekarz gastrolog, który dokładnie omówi przebieg badania i zaproponuje leczenie
  • terminy możliwe tego samego dnia
  • nowoczesne gastroskopy i nowa placówka

Pakiet Gastroskopia

Pakiet Gastroskopia został stworzony by zapewnić Państwu bezstresowe i kompleksowe badanie.

Co zawiera Pakiet Gastroskopia?

Pakiet Gastroskopia zawiera w sobie:

  • wstępne badanie gastrologa - pozwala ustalić czy przeprowadzenie badania gastroskopii jest zasadne,
  • badanie gastroskopii - istnieje możliwość oglądania przebiegu badania w trakcie jego trwania,
  • test na helicobacter pylori - standardowo podczas każdego zabiegu gastroskopii wykonujemy test na helicobacter pylori,
  • porada gastrologa - bezpośrednio po zabiegu ma miejsce omówienie jego przebiegu, postawienie diagnozy oraz zostanie zaproponowane leczenie
  • badanie USG - jeżeli zasadne wykonujemy badanie USG brzucha

Zabieg gastroskopia i leczenie w ramach jednej wizyty.

Ile kosztuje Pakiet Gastroskopia?

Koszt całego pakietu to 500 złotych. Jest to obecnie najlepsza cena w województwie małopolskim. Żaden ze znanych nam ośrodków nie oferuje badania gastroskopii i porady gastrologa w tej cenie. Przeważnie w gabinetach płacą Państwo za zabieg osobno i poradę osobno. U nas dodatkowo w Pakiecie Gastroskopia otrzymują Państwo test na Helicobacter Pylori i ewentualne USG gratis.

Jeżeli mają Państwo jakieś wątpliwości i pytania to oddajemy w Państwa ręce numer telefonu 602 268 032 pod którym uzyskają Państwo więcej informacji. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy.

Kiedy można umówić się na Pakiet Gastroskopia?

Zabieg wraz z poradą i testem na helicobacter pylori wykonywany jest codziennie od poniedziałku do soboty po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod numerem 602 268 032. Terminy są krótkie. Jeżeli Pacjent jest na czczo, to istnieje możliwość wykonania badania nawet w tym samym dniu. Zabiegi wykonujemy w godzinach porannych, a także popołudniowych.

Aktualne terminy badania gastroskopia

Gdzie wykonywany jest zabieg Pakiet Gastroskopia?

ul. Kapelanka 6A/U16 to nowy adres naszej placówki. Przenieśliśmy się do nowoczesnego gabinetu. Wcześniej mieściliśmy się na ul. Śląskiej 11/10. Jest to dalej centrum miasta, ale z łatwiejszym dojazdem. Gabinet mieści się tuż przy przystanku tramwajowym i autobusowym "Słomiana" linii 18, 22, 52, 194. Z Dworca Głównego można dojechać liniami tramwajowymi 52 i 73, dzielnicy Czerwone Maki (Ruczaj) oraz Nowa Huta linią 22. Przystanek "Słomiana" to trzeci przystanek od Ronda Grunwaldzkiego, który to jest jednym z głównych miejsc przesiadkowych w Krakowie.

NAWIGUJ

Ustalona godzina badania jest czasem orientacyjnym, w szczególnych przypadkach czas przyjęcia Pacjenta może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od placówki (nawet do godziny czasu).

Korzystamy z plików cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdują się w polityka prywatności